"Enter"a basıp içeriğe geçin

Formula1 seyircisiz!

İstanbul Valiliği, 13-15 Kasım ortasında İstanbul’da organize edilecek Formula 1 yarışlarının korona virüs önlemleri kapsamında seyircisiz yapılmasına karar verdiklerini açıkladı. Valilikten yapılan açıklamada, “Korona virüs salgınıyla gayret çalışmaları kapsamında; 13-15 Kasım tarihleri ortasında düzenlenecek F1 Turkish Grand Prix 2020 yarışının tavsiye kararı uyarınca kelam konusu yarışın seyircisiz yapılmasına karar verilmiştir” denildi.

AKTÜEL KISA KISA…

Arsenal’de 1993 yılından bu yana maskot olarak misyon yapan Jerry Quy’un (Gunnersaurus) misyonuna son verildi. İngiliz taraftarlar durumu ptotesto etti.

Bayern Münih, Fransa’nın PSG’den Choupo-Moting’i renklerine bağladı. 31 yaşındaki Choupo-Moting ile 30 Haziran 2021’e kadar kontrat imzalandı.

VESTEL’TEN FİLEYE BÜYÜK TAKVİYE
Türk Voleybolunun ana sponsoru olan Vestel, Türkiye Voleybol Federasyonu ile olan iş birliğinin ikinci adımına geçti. Vestel, bundan sonra A Ulusal Bayan Voleybol Grubu’nun ana sponsorluğunu ve Türkiye Erkek Voleybol Ulusal Kadrosunun resmi sponsorluğunu üstlenecek.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın